Schermkring Sint-Niklaas

Eerste training in nieuwe zaal

Op 1 september ging niet alleen het nieuwe schooljaar van start in Vlaanderen, maar ook het schermseizoen voor de degengroep van Schermkring Sint-Niklaas. Dit jaar markeert een bijzondere mijlpaal: onze eerste training vond plaats op een nieuwe locatie, namelijk Stella Nova, gelegen in het prachtige provinciaal domein De Ster.

Het was voor iedereen even wennen – zowel voor onze schermers als voor de infrastructuur zelf, want ook voor Stella Nova was het de allereerste dag dat de sporthal officieel in gebruik werd genomen. Ondanks het zoeken en aftasten, hing er een positieve sfeer en was het enthousiasme duidelijk voelbaar bij onze leden.

We zijn ontzettend blij met deze nieuwe stap en kijken uit naar een seizoen vol sportieve uitdagingen, groei en plezier op deze inspirerende plek. Bekijk hieronder enkele sfeerbeelden van onze eerste training in Stella Nova!